חליפות טוקסידו

מידע על חליפות טוקסידו

מחפשים חליפות טוקסידו? הגעתם למקום הנכון! בחנות שמתמחה כבר עשר שנים בתפירה ועיצוב חליפות גברים, אנחנו יודעים שהביקוש לחליפות המהודרות באמת נמצא בעלייה. ככל שישראל נפתחת יותר לתרבויות אחרות ומשתדרגת גם מבחינת קשרי עסקים בינלאומיים, כך גם רואים את הישראלים מחפשים את המראה המתוחכם בידיעה ברורה שהרושם הראשוני עושה הכל ולכן הם אינן מוכנים לוותר על המכובדות שלהם. בין היתר, חודרת לישראל גם האופנה של לבישת חליפות טוקסידו בהזדמנויות חגיגיות ואפילו לאירועים בינלאומיים שרוצים לבוא אליהם ולהשתלב מבלי להיראות יוצאי דופן. זאת אכן בשורה נהדרת לכל גבר שאוהב אופנה ומחפש בית אופנה שמבין את הצרכים שלו ואת הרצון להצטייד בכל מה שהוא צריך במקום אחד, כמו שאנחנו מציעים בבית פטרון.

חליפות טוקסידו – כל מה שצריך לדעת

נהוג לחשוב שבישראל צריך רק חליפות חתן ואילו חליפות טוקסידו הן נדירות ולא נחוצות במיוחד. אבל אנחנו יודעים שיש הרבה יותר גברים ישראלים שמתלהבים מהמראה שלהם כשהם אלגנטיים ומהודרים, לובשים חליפות גזורות היטב ובמדויק לפי קווי הגוף שלהם ולא מתפשרים גם על איכות הבדים היוקרתיים שמהם עשויות החליפות. אלה בדיוק הגברים שאנחנו נהנים למצוא בקהל הלקוחות שלנו ומציעים להם גם שירותי סטיילינג וליווי אישי למציאת האבזור הנכון. מה שהתחיל בייבוא של חליפות הגיע היום לבית אופנה שמציע חליפות שנתפרות על פי צו האופנה המעודכן אבל הן גם קלאסיות ועל זמניות במלוא מובן המילה.  זה מה שנחוץ למעשה אם אתם לא בטוחים מהי הגזרה שמתאימה לכם – אתם יכולים לקבל אצלנו ייעוץ מהם הדגמים שבהם תיראו הכי טוב בכל עונה.

חליפה לכל טעם ותקציב

אם באתם אלינו במזל טוב למצוא חליפות חתן מחירים מעולים שתוכלו לעמוד בהם, הקו האופנתי שלנו כולל גם חליפות מעולות שנראות מצוין על כל גבר בכל תקציב. אם אינכם יודעים מה עוד נחוץ לכם נשמח לעמוד לרשותכם כדי להציע לכם אאוטפיט מכף רגל ועד ראש מבלי לפסוח על אף פריט ואבזר שאתם צריכים. ביום החתונה עצמו אנחנו מציעים ליווי צמוד ושירות VIP שמתאים למי שצריך גיהוץ והלבשה ופתרון בעיות של הרגע האחרון. כך שיש בהחלט מי שדואג לכם גם ביום החתונה שלכם כדי שתגיעו בשלום רגועים ונראים מצוין לצילומים וגם לחופה עצמה, כמובן.